O firmie

DIOXID Sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 2008 r. oferującą szeroki wachlarz usług. Firma usytuowana jest w Krośnie w woj. podkarpackim, które posiada duże doświadczenie w branży lotniczej.


Od początku swojego istnienia postawiliśmy sobie za cel zadowolenie Klienta oraz osiągnięcie najwyższej jakości realizowanych wyrobów i usług.

Priorytetem firmy jest produkcja części lotniczych i oprzyrządowania.

W 2011 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Goodrich Aerospace Poland, należącej go grupy UTC Aerospace Systems – producentem podzespołów podwozi dla samolotów cywilnych i wojskowych w ramach obróbki ślusarskiej (deburring) i produkcji oprzyrządowania specjalnego.
W latach 2012 – 2015 wdrożyliśmy następujące procesy specjalne: montaż podzespołów, lakierowanie i cechowanie detali lotniczych oraz produkcję próbek wytrzymałościowych.

Zmiana adresu głównej siedziby firmy przy ulicy Mięsowicza 4a w Krośnie było następstwem dynamicznego rozwoju naszej firmy. Wyróżnienie na Gali „Skrzydła Biznesu 2015” jest dowodem konsekwentnej realizacji przyjętej strategii rozwoju firmy.

Wdrożenie przez nas Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2008 oraz z normą AS/EN 9100 wyd. D, daje wszystkim naszym klientom gwarancję najwyższej jakości oferowanych przez nas usług.

Liczne inwestycje w unowocześnienie produkcji, jakie przeprowadziliśmy w ostatnich latach, pozwalają nam skutecznie konkurować na polskim rynku i poszerzać naszą ofertę o nowe usługi wykonywane zgodnie z technologią klienta.

Współpracujemy z:
UTC Aerospace Systems – jeden z największych dostawców nowoczesnych technologii dla lotnictwa i przemysłu zbrojeniowego,
MB Aerospace – międzynarodowa grupa dostarczająca kompleksowe rozwiązania inżynieryjne dla branży lotniczej i zbrojeniowej,
MTU Aero Engines – niemiecki lider wśród producentów silników lotniczych,
AugustaWestland – włoskie przedsiębiorstwo projektujące i produkujące śmigłowce.

 


Jesteśmy członkiem Doliny Lotniczej i regularnie uczestniczymy w sympozjach, targach lotniczych oraz szkoleniach.

Naszym celem jest stały rozwój i udoskonalanie Systemu Zarządzania Jakością, posiadanego przez nas parku maszynowego oraz kompetencji naszych pracowników. Doskonale rozumiemy, że powyższe czynniki stanowią klucz do zapewnienia naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

 
POLITYKA JAKOŚCI